Върнете се към BgLOG | Профил | Публикации
Днес нищо интересно не се случи. Утре трябва да ходя на няква мега малоумна конференция на края на света. Изобщо не ми се ходи, дано не е толкова зле, колкото си го представям.
Естествено, винаги, когато си мислиш, че не може да стане по-зле то става. Разбира се става въпрос за жена. Запознах се с нея преди да се разделя с Д.. Най-тъпото в случая е, че се запознахмев интернет. Доста мои приятели си хванаха гаджета от сайтове на типа елмаз и сладур.ком.С нея се запознах съвсем случайно в един форум, който чета. От тогава почти всеки денси говорим по скайп. Усещам че много ми харесва,обаче не знам какво да правя. Трябва и да й предложа да се видим на живо? Вече на няколко пъти се хващам как мисля за нея като изобщо не съм пред компютъра. Ама че работа.
Тва е.
Регистрирай се сега за да коментираш и за да не изпускаш най-новото в общността. Ще се радваме да видим твои публикации тук!