Начално образование 28.01.2010 Ruseva 998 прочитания

Космическо решение - 65 урок по "Булвест"

Наднича Ники вчера през рамото ми и удостоява с много: "Уау!" колекцията от фонове. "Госпожо, а може ли да ни направите презентация с ето тези?". "Ами, може, Ники." ... И стана тя една космическо умножителна :-)! Сложничко беше напасването на "малките" ни сметки с размерите в Космоса, но мисля, че се получи забавно. .

..И се надявам на едно вдъхновено прилагане на знанията... :-)

Урок_ 65.ppt

Реклама

Коментари

Ruseva
Ruseva преди 16 години и 3 месеца
Ех, това Копи-Пейст! В 12 слайд имаше техническа грешка, но сега всичко е наред.
gala_hope
gala_hope преди 16 години и 3 месеца
Хареса ми космическата разходка, друго си е да ме осветява точно такава светлина. Пък и става повод за междупредметни връзки и различни творчески задачи сетне. Много,  много благодаря!! + от мен
RuskaTodorova
RuskaTodorova преди 16 години и 3 месеца
Много забавен начин за представяне на учебното съдържание. Така събирането и умножението са "по-приятни"! Браво, Силвия! + + + + + +
MeryNikol
MeryNikol преди 16 години и 3 месеца
Урокът е толкова забавен, че аз се захласнах по него, а какво остава за едно дете! БРАВО!
Milenfo
Milenfo преди 16 години и 3 месеца
 Направих си и аз космическа разходка, много благодаря за удоволствието! А може би трябва да поздравим и Ники за идеята. Получил се е чудесен и наистина забавен урок.


KetiTodorova
KetiTodorova преди 16 години и 3 месеца

Мнооооооого забавнен урок и макар,че не учим по този учебник,ще се възползвам когато му дойде времето.+ + + + + +

Vili_vb
Vili_vb преди 16 години и 3 месеца
Интересно и приятно за децата! Браво,
RumianaPetrova
RumianaPetrova преди 16 години и 3 месеца

СТРАХОТЕН УРОК!

RozalinaPaskaleva
RozalinaPaskaleva преди 16 години и 3 месеца

Толкова оригинална идея! Невероятно увлекателно и находчиво решение! Няма начин децата да не разберат урока. Поздравления!

ElisavetaIvanova
ElisavetaIvanova преди 16 години и 3 месеца

Много интересно поднесена тема! И ние работим по друг учебник, все засаждаме и разсаждаме семенца и саксийки, но в Космоса е много по-"приключенско". Благодаря, запазвам си я, Silvia!!

                

Ruseva
Ruseva преди 16 години и 3 месеца

Я, колко съмишленици! Благодаря, колеги! Чудно завършване на един хубав ден! Ще ви поразказвам - няма как.

Пристигам в училище и се оказва, че временно нямаме достъп до  стаята: техниците, които от няколко дни монтират проектори във всички кабинети, стигнали и до нас. Пообъркахме малко графика, но емоцията от новата машина висяща от тавана, го пребори. Аз сияех, защото настана края на масички, разклонители и кабели, а децата - заради по-големия размер на екрана. Сефтето беше презентацията "на Ники" ! Горд, щастлив и напрегнат като съавтор :-). Много искаше да подчертаем колко хубав избор е направил. :-) Класът, докато се усети и отметна внушително количество задачи. Сами не разбраха как разбраха.:-) Чудесно се получи! ... Сега очаквам опашка от желаещи да избират "като Ники". :-) Няма лошо. В това сътрудничество има хляб. От тях какво им се яде, от нас манджата. :-)

Eli_an67
Eli_an67 преди 16 години и 3 месеца
Силвия, малко е да кажа чудесна презентация, защото тя наистина е изключителна,"извънземна" !!! Браво на екипа: г-жа и ученик !!!
queen_blunder
queen_blunder преди 16 години и 3 месеца
Поздравления за страхотния урок! Страшно ми допаднаха идеите ти! :)