
При умножението, например се избира таблица за умножение или се иска да се смесват задачи от всички таблици (Mixed), пише се името на латиница и се натиска бутона Старт. След това за 60 секунди се решават 20 задачи и се отпечатва, ако всичко е ОК.
- Ако нямате интернет в класната стая, можете от браузъра да съхраните уебстраницата и да я пуснете на компютъра и без достъп до Мрежата.
- Ако искате вместо да отпечатате удостоверението да го получите в PDF вид, можетеда инсталирате виртуален PDF-принтер, с програмата doPDF, например.
- Ако нямате компютър и достъп до интернет в стаята, може да направите препратка към математическия сайт като мен...
Comments6
Тук вече, колега, доказваш, че мислиш за всички! Значи удостоверението за магъосник-учител (на учителите) е за теб!!!