Хайде на концерт!


"Ако продажбата на билетите за концертите на Metallica и Kiss продължава със същите темпове, до няколко дни ще свършат", заяви пред "Монитор" Петър Петров от "Болкан Ентъртейнмънт".
Капацитетът на стадион "Васил Левски", където ще гостуват Джеймс Хетфийлд и компания, е 50 000 души, казаха промоутърите.
Според схемата на стадиона в официалния сайт на Metallica обаче в продажба са пуснати 40 000 билета. Това означава, че може да има и допълнителни.
За концерта на Kiss на стадион "Академик" пък са отпуснати 20 000 билета. При положение, че се продадат и има още интерес, те също ще бъдат преместени на по-голям стадион.
Любопитният момент е, че билетите бяха пуснати само преди няколко дни. Тези за Kiss - в петък, 15 февруари. А тези за Metallica ден по-късно. За няколко часа свършиха промоционалните билети и за двата концерта, които бяха на по-ниски цени.
Огромен бе интересът и към онлайн продажбите на сайта на eventim.bg. Поради тази причина, заради големия трафик за три дни бе преустановено купуването на билети за всички останали концерти, с изключение на Metallica и Kiss.
Ако наистина темповете на продажба се задържат и билетите свършат до няколко дни, то това ще е прецедент в историята на концертния ни живот
Коментари