Утре избираме: комунист или мутра
Братя софиянци - докъде я докарахме само! Утре ке се наложи да изберем за кмет един от двамата представители на най-долната смет - комунистката Дончева или мутрата Борисов.
Мъртво съм убеден, че отново над 60 процента от вас няма да сторят този труд да се разходят до урните - особено след като сме изправени пред подобен избор.
И въпреки това бих посъветвал всеки истински гражданин на столицата да се включи в гласуването, па дори и с бюлетина изработена вкъщи. Аз лично тъй ще сторя. Моята е следната - на черен фон бял череп се хили. Под него - кръстосани бедрени кости.
Долу мутрите!
За първи път откакто имам право да гласувам няма да го сторя. Винаги съм смятал, че трябва да гласуваме, но сега няма избор. Да хванеш единия и да удариш другия.... Жалко за София :(
Teri
ако не гласуваме това ще означава, че мече сме се предали. Шушумигето това и чакат - да проявим апатия. Целенасочено ни водят натам, но ми се струва, Тери, че е редно да им покажем, че все още следим олигофрениите им и няма да оставим нещата така.
Направи си една черна бюлетина - и бегом към секцията. Колкото повече гласуваме така - толкова повече ще ги стреснем.
Я си представи - 200 000 недействителни бюлетини - ама черни, с черепи върху тях. Това ще е голям шамар за тиквите и освен че ще се разчуе, ще разберат, че нас не само ни има, ами можем и да хапем!
И от мене черна бюлетина!
Че ще е студена тая зима!
Прав си ти, Правячо!
Бойко е палячо!
А пък другата е комуняга!
Баба Яга!
Трябва им тояга!
(аз няма да мога да гласувам реално, защото нито съм от София, нито съм си в България в момента, ама напълно те подкрепям, Творецо! Даже направи патент на черната бюлетина, защото ми се струва, че ще я въведат скоро съвсем официално за всички избори, с цел повишаване на избирателната активност! )
момко, я вземи да се регистрираш ... да видя кой си и за какво се бориш. .. и тогава и двамата да си попишем спокойно и разумно ... тук има изказани мнения - аз моето още не съм го изказал, защото по принцип много обичам народните мъдрости ... май и аз като теб.. Да, със сигурност като хвърляш лайна ще се изцапаш ... но аз не съм писал още , защото си мисля, че не само, че непознатите се посрещат по одеждите и изпращат по делата ами и , както знаеш - пилците се броят на есен ... та не знам, ти кой поддържаш, ама като се регистрираш, като попишеш малко ... дай тогава да си поговорим Що е стършел свършил, а? град от 1.5 мил народ не е лесно да управляваш, ама никак, особено в БГ. Та трябва и опит и образование, и качества на лидер и филосов, на икономист и социален работник едновременно ..... коментарите тук са базирани точно на това си мисля .... дай да видим какво ще стане и да си говорим ... хората негодуват, защото докато чакат да видят дали са прави за някой политик или не живота им заминава, ....... ако си роден между 1950 и 1960 например ... колко от реалното ти продуктивно време имаш да чакаш ..... а? ..... колко и докога ?