BgLOG.net
By TonyPanayotova , 19 July 2009

И още красиви кътчета от България!

 http://www.slide.com/r/ovdT9qOb0j8hrWmBvirst9TXHXrGuXT0

 

 

 

Legacy hit count
368
Legacy blog alias
31322
Legacy friendly alias
Из-величествената-Рила
Роден край
Работа с компютърни програми

Comments4

TonyPanayotova
TonyPanayotova преди 16 години и 9 месеца

Но видеото не ще да се качииии! Или при вас се вижда? Днес системата ми върти номера.

 

Dany_T
Dany_T преди 16 години и 9 месеца
            Тони, видеото се вижда идеално при щракване върху линка. Чудесно си предала атмосферата на местата в полите на Рила!  Сега ти отправям  едно предизвикателство: да покажеш истинското величие на Рила - там, горе, където погледът не може да обхване безкрая; там, където всяко едно човешко същество занемява в омая и страхопочитание към Нейно Величество Природата!!!
DaniParvanova
DaniParvanova преди 16 години и 9 месеца

Линкът се отваря, така че всичко е наред! В Сапарева баня не съм ходила и ми беше приятно да видя гейзерите.

А там, горе... където погледът трудно обхваща безкрая, сякаш дъхът наистина спира и се чувстваш едновременно и велик (задето планината ти е позволила да се изкачиш на най-високия й връх), и нищожен (пред нейното могъщество и величие).

TonyPanayotova
TonyPanayotova преди 16 години и 9 месеца
Там, горе, да си призная, не успях да стигна! Дано някога постигна и това! Но скоро ще имаме репортаж и от висините, през фотообектива на други съблогери!