Покана за изложба
Скъпи приятели, спомняте ли си тази картина? Цъкнете тук. Публикувах я преди няколко месеца в този пост, в коментар. Тя беше нарисувана от доц. Драган Немцов за около минута по време на среща с учители. Мястото беше град Лясковец, в училището на Стефи Обрешкова - СОУ "Максим Райкович".
Днес, в края на първия час, на вратата на класната ми стая се почука, аз отворих и не мога да ви опиша изумлението си, когато пред мен изникна самият Драго Немцов, когото всички ние познаваме. Беше дошъл да ми донесе покана за своята изложба и да ми я връчи лично. Лично!!! Представяте ли си колко поласкана се почувствах?!
Пожелавам на всички ви да изживеете радостта от подобна мила изненада и ви каня от негово име на изложбата, носеща неслучайното заглавие „Летящи книги”. Тя ще бъде открита на 31 октомври, понеделник, от 17:00 часа в ОКИ Столична библиотека, зала София, пл. „Славейков” 4 и ще продължи до 11 ноември, 2011 година. Работното време е от 11.00 до 19.00 часа.
Аз ще бъда там – заповядайте и вие! :)

Това си е събитие. Ще споделите, нали, момичета?