Предложения 08.04.2007 gargichka 727 прочитания

забравяне

Сигурно вече някой го е казал това, обаче и аз ще кажа. Ами ... бглог ме забравя много бързо! (ами пиши по-често бе ...) не бе не. Имам предвид, като се логна ме забравя. Непрекъснато тряба да се логвам пак. Даже някой път пиша коментар и докато да го пусна, то вече ме е забравило.
Чета тука, че ще има нова версия - сигурно няма да е така поновому.

А, и друго.
Като не е регистриран човек, тогава като минимайзне прозореца  ... не ами... като го намали да е по-малък (как се казва това?) ... абе като цъкне на това квадратчето дето е до хиксчето, а хиксчето затваря прозореца.
Та, като си с по-малък прозорец (както при мен е чест случай), тогава се изяда половината страница. Горе ляво не можеш да натиснеш "вход", без да си максимайзнал прозореца.

Гледай това просто нещо колко сложно го обясних :)
Реклама

Коментари

Tosh
Tosh преди 19 години
Казал не казал - и аз го казвам! :)

Сесията е кратка - не може ли да се избира колко да е дълга?

Понякога и аз забравям да си копирам текста или да го пиша във външен редактор и ме е яд, защото когато ми изтече сесията докато пиша, после като дам "назад", текстът го няма, а не е запомнен автоматично като някаква "чернова". А се случва да попиша малко, да отида да правя друго и после пак да се върна да дописвам... :)

BULCORE
BULCORE преди 19 години
Сесията е 8 часа. Изобщо не е кратка. Обаче сесията работи с cookie и ако на броузера не му са разрешени или има проблем с тях тогава извинете ме нищо не мога да направя. Съжалявам че трябва да го кажа, но търсете проблема някъде другаде защото Новата версия няма промяна в тази част от фунционалноста.
Tosh
Tosh преди 19 години
OK...

Тези проблеми съм ги забелязал на Лисица 1.5.0.11, но бисквитките са разрешени и няма подобни проблеми с други сайтове със сесии: DeviantArt, YouTube, vbox7...

Сега се сещам - може да е от безжичния достъп, когато по време на работа се включи наново и IP-то се промени.... Опа. Пробвах, но сесията не прекъсна. :)
joneff
joneff преди 19 години
румба наистина има проблем със сесията но не при разглеждане а при писане..
stylisima
stylisima преди 19 години
Незнам какъв е точно проблема, ама до сега на няколко пъти тъкмо напиша отговор по тема и....като съм готова и натисна "съхрани" се оказва че ми е изчезнало всичко което съм писала и даже се оказва че вече не съм логната:(  Ужас!!! Отказах се да пиша защото тъкмо съм си изляла това което съм мислила да напиша и се оказва че съм го писала на вятъра!!!!!!