Предложения 11.04.2007 Teri 764 прочитания

Интервалът на народа

Румба, ще може ли да се направи скоро нещо с тези интервали? Много хора пействат текста си и вече доста публикации излизат със слепени думи, което е много грозно :( Явно и на авторите им е писнало да си оправят интервалите и затова си оставят публикациите така. Знам, че е натоварено, но аз да напомня :)
Аз намерих един "workaround" - щраквате в долната статус лента на редактора, където има две иконки - моливче и "<>". Щракате на втората и се появява HTML редактор. Там пействате текста и интервалите не се губят. Губят се само параграфите, но те се оправят далеч по-лесно от интервали. Разбира се после щракате на моливчето, че да се появи визуалния редактор, където си доредактирате визуално текста.


Реклама

Коментари

Shogun
Shogun преди 19 години
Аз  измислих  да  слагам  по  два интервала  след  всяка  дума.  Много тъпо  се   получава,  и  е  трудно за  изпълнение,  ама...  какво  да правя.  Ще  го  пробвам  това,  да  видим.