Честит рожден ден, Тери!!!
25-ти април 2007 - твоят ден, съкровище...Благодарение на любовта ти и изключителната ти отдаденост той се превърна и в мой празник - днес празнувам това, че преди 29 години си се родил на тази земя и от този момент моето щастие е приело образ и е станало неизбежно:))
Надявам се на този 25-ти април сърцето ти да бъде изпълнено с вяра в бъдещето, удовлетворение от миналото и радост от настоящето;надявам се да гледаш с увереност към успехите си и без съжаление към неуспехите си; надявам се пътеките, по които тръгваш, вънаги да се сливат с главния път - пътя на твоята душа!
И накрая: бъди уверен, че още преди да съм ти пожелала любов, сърцето ми вече е чуло тези думи и ти я е изпратило:)))
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Надявам се на този 25-ти април сърцето ти да бъде изпълнено с вяра в бъдещето, удовлетворение от миналото и радост от настоящето;надявам се да гледаш с увереност към успехите си и без съжаление към неуспехите си; надявам се пътеките, по които тръгваш, вънаги да се сливат с главния път - пътя на твоята душа!
И накрая: бъди уверен, че още преди да съм ти пожелала любов, сърцето ми вече е чуло тези думи и ти я е изпратило:)))
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ПП Павлинка, посдравът ти е страхотен. Да знаеш (едва ли не знаеш ;)), че си една щастлива жена!
Тонка, и твоя поздрав, нямам думи... Благодаря! :)
Чувствам се много щастлив днес :))
Живи здрав да си друже и все повече хора да те пазят в сърцето си като свой приятел! Много любов и късмет ти желая и през следващите сто години!
Казват, че колкото човек е по-умен, толкова по-нещастен е той.
Казват, че някои хора са родени да обичат, а други - да бъдат обичани.
Казват, че между мъж и жена не може да съществува чисто приятелство.
Не вярвай на всичко, което хората казват!
Защото човек е толкова млад, колкото е млада душата му.
Защото истинското щастие е осъзнатото щастие.
Защото е възможно да обичаш и едновременно с това да бъдеш обичан.
Защото нашето приятелство е чисто.
Чести Рожден Ден, мили мой приятелю!!!
Бъди щастлив, Тери!!!
Нека красивата ти усмивка никога да не помръква, в което съм сигурна вече, защото разбирам, че ти си намерил своята прекрасна половинка :)
и от мен да си жив и здрав,радост,късмет и много любов ти желая,успех във всичко
Пожелавам ти винаги да запазиш вярата си в доброто, красотата и любовта. Пожелавам ти да запазиш вярата в себе си, защото тя е най-важното. Пожелавам ти и да умееш да слушаш сърцето си и да го разбираш.
Благодаря ти за това, че ми помогна да открия правилната посока. Благодаря ти за многото усмивки! :)
Амин!
Нека всички мечти те се стоварят на тиквето :)
и щастливи!
Честит Рожден Ден, да си жив и здрав и много късмет и щастие ти желаем. Успехи!
и караме се или не, но приятели :) ...
Желая ти щастие защото не стига,здраве защото носи радост,късмет защото никога не пречи,любов защото всеки я желае!
И още,
Желая щастие да озари хоризонта на твоите мечти и реализация на всичко онова, което желае твоята голяма душа.
Весела и незабравима вечер.
BIBITI-BOBUTI-BU.
Пожелавам ти здраве, радост, хубави мигове и безброй сбъднати мечти!
Един тразидионен поздрав от пич към пич:
ЗДРАВ, ПРАВ, КУРАВ!
Бъди жив, здрав и много щастлив!
Жив и здрав да си и много щастлив!
Желая ти много любов, щастие и здраве. И да си все така всеотдаен, усмихнат и обичащ хората Човек.