BgLOG.net 08.03.2006 acecoke 4880 прочитания

Честит 8-ми март!

red-rose

Мили ни дами,

Бих искал да ви поздравя със вашия празник и да ви пожелая да сте винаги обичани, уважавани и уважаващи себе си. Аз също искам да изразя своето уважение към всички вас и да ви кажа, че много много си ви обичам!

Искам да ви пожелая весело изкарване на вашия празник и да получавате всичко, което пожелаете не само днес, но и през цялата година!

С уважение и най-сърдечни чувства:

ТSmileНИ

Тагове

Коментари

veselin
veselin преди 20 years 2 months

Честит празник, мили дами :)

edinotwas
edinotwas преди 20 years 2 months
И от мен честит празник, на всички които празнуват осми март.
ZenqIvanovaBlagoeva
ZenqIvanovaBlagoeva преди 20 years 2 months

Аз май имам честта да съм първото същество от противоположния ви пол,което вижда,възхищава се и благодари от все сърце за поздравите!Kiss

Това са от тези моменти,които наистина разчувстват и ... наистина е красиво!Макар да не съм от познатите ви f-чета,мога да ви кажа, че жестът е прекрасен! Embarassed

 Аз мога да ви пожелая да бъдете обичани и щастливи,не само защото виждам,че можете да намирате начини да създавате искрени усмивки от благодарност :)

Innocent

 

ivka
ivka преди 20 years 1 month
Smile Благодаря Ви, момчета! Това май ще са единствените цветя подарени ми за този празник. Не са истински, но са от сърце, което е по-важно
queen_blunder
queen_blunder преди 20 years 1 month

Момчета, много сте мили, а цветята са прекрасни!!!

Желая ви представителките на нежния пол да ви обграждат със същото внимание, каквото имате и вие към тях:)))

dedale
dedale преди 20 years 1 month

Благодаря Ви момчета и от мен,искам да честитя празника на всички дами,нека сме красиви и обсипани с цветя днес.

Ladi in red-ако няма наистина кой да ти подари живи цветя-приеми всичките хубави растения на този свят от мен и бъди щастлива и усмихнатаSmile,нека не ти звучи пресилено,но ако си съгласна,всички цветя,които получа днес,мислено да ги препращам за теб.

danail.karadaliev
danail.karadaliev преди 20 years 1 month

Честит празник и от мен мили дами Kiss.

Пожелавам ви да останете все така красиви, мили и добри Laughing!

IvanAngel
IvanAngel преди 20 years 1 month
KissЕхооо, честит празник и от мен!!! Много, много,Kiss много пожелания! Хей!Laughing
Janichka
Janichka преди 20 years 1 month
Момчета, много ви благодаря :)) Прекрасни пожелания, а и е много приятно сутрин да видиш такива хубави цветя :)) И на вас ви пожелавам да бъдете обичани  и да  ви радват дамите :))
А на вас, мили блогерки от женски род, пожелавам  много усмивки, красиви моменти и наистина повече време за почивка, защото ние, модерните дами, сме много заети и не намираме толкова време за себе си и близките си :)
Darla
Darla преди 20 years 1 month

Е, страхотни сте мили блогери!

Не спирам да получавам поздрави от сутринта, но тези тук са прекрасни! 

Като дама и аз се чувствам поздравена и специално ви благодаря, че сте толкова мили, внимателни и трогателни към нас! Ако всички мъже бяха като вас..... Smile Радвам се, че ви познавам!!!Kiss

Щастлив и усмихнат ден! 

Lilia
Lilia преди 20 years 1 month
И аз ви благодаря за красивите поздрави, момчета! Мисля, че за нас- тук в Блога всеки ден е Осми март!
Shogun
Shogun преди 20 years 1 month

Чудесни цветя и чудесни поздрави!

Благодаря, и на всички изпращам следното:

KissKissKiss

Eowyn
Eowyn преди 20 years 1 month

Ейм значим цяла сутрин едва изтраях лекции, за да дойда да видя какво сте ни написали :)Добре,че ни пуснаха едно упражнение по-рано !;)

Благодаря и аз, момчета!

Ние ще бъдем все прекрасни, но се надявам,че и вие ще продължавате да ни радвате!:)Прегръдки и целувки на всички! 

monnio
monnio преди 20 years 1 month
На тези дето празнуват честито, аз се смях на една честитака, посмейте се и вие.