BgLOG.net 14.10.2005 monnio 370 прочитания

На среща с непознат

Разказаха ми случка, която ако не бе истинска би била глупав виц.Днес имах среща на по бира, с момиче с което сме се виждали само на снимка. Казахме си кой как е облечен и горе долу как изглежда. Ей тъй, за всеки случай. Хубаво ама аз както винаги малко закъснявам. Звъни ми телефона и момичето притеснено ми казва, че няма да е на фонтанчето а малко в страни. Рекох си - нормално, видяла е я гадже я приятел. Отивам и тя ми разказа нещо което ме разсмя от сърце. Мотка си се тя там и вижда човек отговарящ на описанието и той чака. Отива и рекла - здрасти. Той и отвръща и тръгват. Говорят си общи приказки и в един момент тя го пита защо подминават заведението където мислехме да отидем. Той се опулил но продължили да си говорят за работа, интереси и кръчми. След поредното учедване на някого от тях си лъснала истината че и двамата са се пообъркали... Затова преди здрасти, първо набери телефончето:)

Категории

Коментари

Janichka
Janichka преди 20 години и 6 месеца
Хехе, случват се такива неща при подобни срещи. То добре че накрая сте успели да се видите, че онзи като нищо е щял да я заведе в някое заведение :)) Добре че са добрите стари мобилни телефони наистина ....Smiley
monnio
monnio преди 20 години и 6 месеца
Ха ха ха, не мен не ми се е случвало:) Ама пък ако стане няма да се срамуваме, ще се посмеем:)
Eowyn
Eowyn преди 20 години и 6 месеца

 Хехе, мен веднъж така за малко да ме объркат, ама аз си чаках една съученичка, а човекът просто попита "Ти ли си еди коя си" и аз му казах,че не съм, ама посъжалих, красавец си беше :):):)

ПОМНИ СВОЯ РОД И ЕЗИК

 

Janichka
Janichka преди 20 години и 6 месеца
Въх, каква грешка е билоSmileySmiley
Sam Vimes
Sam Vimes преди 20 години и 6 месеца
Имал съм подобен случай:) През зимата на 94 година трябваше да прибера един американец от завдението "Чоко"(намираше се на местото на Джимис под моста на НДК).Та дали са ми на мен една снимка на тоз хубавец казали са ми името му и така.Тръгвам аз влизам в завдението поглеждам хуабво снимката и започвам да обикалям колкото се може по-деликатно.Едно момче ми заприличва на този същият.Приближавам го и му казвам:-Майкъл?.При което момчето подскочи и ми вика:-ААА не не никакъв Майкъл не съм:)Излизам аз от завдението и срещу мен седи една ухилена муцуна все едно беше слязъл от снимката:).Та намерихме се но с малко недоразумение от моя страна:).Тогава все още нямаше GSM-и,а една Нокиа 150 илизаше около 100.000лв. приблизтелно 3.000$.Ех какви времена само:).Какъв чист ефир от мобилни комуникации :))))),и какви поводи за недоразумения :)