Wi-Fi Hotspot и в Младост 2 :)
Около блока с пощата в Младост-2 вече има Wi-Fi сигнал :) Който желае да сърфира в блога или в Интернет от пейките в паркчето пред блока може да пише на мейла да му дам парола за WPA PSK TKIP :)
Много се радвам, че се сдобих с Linksys WRT54GS версия 4. Ако бях изчакал още малко щях да попадна на бройка от версия 5, която е с операционната система VxWorks. Версия 4 и по-ранните са с Линукс и в момента съм инсталирал HyperWRT Линукс на рутерчето и си цъкам на него. Манията е голяма :)
Непременно! :)
Аз съм пуснал още един хотспот, който се намира на по-стратегическо място - на попа :) Двата хотспота са отворени само за потребителите на BgLOG, за да могат да сърфират на воля в сайта и в Интернет :)
Да ти е честит новия с Linux :) Като знам колко го искаше :) Почти колкото аз чакам с нетърпение онези фотьойлчета :)