BgLOG.net 26.12.2005 Teri 512 прочитания

Love Actually - днес по bTV в 20 часа! Любовта е навсякъде около нас!

Приятели, днес в 20 часа ще дават по bTV култовият филм "Настина Любов" (Love Actually! Гледайте го на всяка цена! Това е един невероятен филм. Неслучайно това ми е може би 10-тия постинг за филма :)

 

Наистина любов не е просто нова романтична комедия... а 10 нови романтични филма в един. Действието се развива в днешен Лондон два месеца преди Коледа в серия вълнуващи и забавни истории - не с един край, а множество романтични финала в коледната вечер. Наистина любов е съкращение от "Любовта е наистина навсякъде около нас" и това е темата на филма - накъдето и да погледнете, любовта е движещата сила в живота. От премиер-министри до залязващи рок-звезди, от строга директорка на училище до неговореща английски португалска емигрантка, филмът ни разкрива забавните, тъжни и глупави страни на любовта във всичките й форми и измерения. Любовта е навсякъде около нас. Със заразителен смях, с опустошителни последици, с разбити сърца, с дръзки решения, с планирани посегателства, с неудържимо въодушевление, със завладяващ възторг - неочаквана, нежелана, необяснима, грубовата, ненадмината - любовта наистина е навсякъде около нас.

Реклама

Коментари

shtepselinka
shtepselinka преди 20 години и 4 месеца
Още 23 минути...
Teri
Teri преди 20 години и 4 месеца
Още 22 минути....
BasiDi
BasiDi преди 20 години и 4 месеца

 Не съм си пускал телевизора от две седмици поне. Трябваше ми известно време да го намеря даже. не, не се шегувам. И си пуснах филма с почти двадесет минути закъснение. И ... го изгледах до края, даже с рекламите.

 Има някои неща, които ги могат само англичаните.

 Съжалявам единствено, че го гледах сам. Което означава, че ще го гледам поне още веднъж Smile 

Teri
Teri преди 20 години и 4 месеца
Невероятен филм. Англичаните имат неподправено чувство за хумор :) Любимо ми е:)
shtepselinka
shtepselinka преди 20 години и 4 месеца

Е няма друг такъв филм! Той просто носи настроение! Ако щеш насилствено удоволствие -  искаш не искаш се усмихваш и се вълнуваш докато го гледаш. Вълнуваш се от някаква може би детска радост от възтържествуването на любовта и доброто!

А за англичаните и аз все повече се очаровам от филмите им, различават се определено от американския еталон, да не говорим, че акцентът ми е любим!

Teri
Teri преди 20 години и 4 месеца

Наистина, настроението, което донася е невероятно! :)

А акцентът на англичаните, този бавен и чист език е така хубав. Езикът на Шекспир. Не заваления диалект на хамериканците :)