Бургас е и моят любим град! Аз съм си от София, но имам братовчеди в Бургас, при които ходя често :) Когато съм в Бургас обичам да скитам из Богориди, да ходя в градината до морето...Този град е пълна противоположност на София. Когато бяхме там лятото видяхме какво е чист град, в който рано сутрин минават тежките машини и сантиметър по сантиметър метат улиците. Възхищавам се на културата на бургазлии, които за разлика от нас софиянци, знаят как да пазят града си.
Да, страхотно е. Напомня ми детството ми, когато всяко лято ходехме във Варна. Вече знаех да плувам и най-много обичах да ходим на кея /тогава му казвах "дълбокото"/ и да скачам. Хем ме беше страх от дълбокото, хем изпитвах едно страхотно чувство, което не мога да опиша. Хубавото беше, че винаги изплувах на повърхността :) Така и не се научих да скачам с главата надолу - пробвах няколко пъти, но след това болките в корема не бяха особени приятни
Когато съм в Бургас обичам да скитам из Богориди, да ходя в градината до морето...Този град е пълна противоположност на София. Когато бяхме там лятото видяхме какво е чист град, в който рано сутрин минават тежките машини и сантиметър по сантиметър метат улиците.
Възхищавам се на културата на бургазлии, които за разлика от нас софиянци, знаят как да пазят града си.