ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Колеги, имам предложение да направим ресурсна банка с тестове за външното оценяване в 4 клас. Нека всеки, който приема предложението да публикува свои тестове за изходно ниво. Ще помоля и колегите, които са били вече в 4 клас и имат готови неща, ако нямат нищо против да ги предложат. Така проверката ще стане по-обективна, защото стилът и гледната точка ще бъдат различни при подаването на въпросите, а материалът един и същ.
Test B1.doc Диктовката към теста.docБлагодаря за идеята! Чудесно е да има и такъв ресурс, който ще е в помощ на всички и ще ни улесни още повече.
За своите ученици предложих закупуването на книжката "Подготовка за националните изпити в 4 клас" на Мариана Ачева, изд. "Литера". Авторката предлага освен тестове и доста подробна информация върху изучавания материал по БЕ, Математика, ЧО и ЧП. Всички тези таблички и данни ще могат да си ги използват и в следващи години. Препоръчвам ви я!
Жалко, че не сме се сетили по-рано за това.
Ще сложа и категории "Работен лист", "Самостоятелна работа" и "Упражнения".